Laken OBY Kapak, Silikon Emzik - Şeffaf LKRPXOBY1
Laken OBY Kapak, Silikon Emzik - Şeffaf LKRPXOBY1

Laken OBY Kapak, Silikon Emzik - Şeffaf LKRPXOBY1

Marka : Laken
Fiyat : ₺95,00(KDV Dahil)
₺10,29 'den başlayan taksitlerle

Avrupa standartlarında, 1912’den beri sadece matara, termos üretimi yapan, bu konuda uzmanlaşmış olan LAKEN, Tritan Oby şişeler, okulda, işte, doğada, şehirde her zaman ve her yerde, su ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmıştır.

 

LKRPXOBY1 kod numaralı LAKEN Oby Silikon Emzik, Oby Tritan şişe kapağının içinde su içimi için açılıp kapanan parçadır.

LKRPXOBY1  - LAKEN Oby Silikon Emzik, Oby pipet ve Oby kapaktan bağımsız olarak tek başına gönderilir.

 

LAKEN LKRPXOBY1 Oby Silikon Emzik, sadece LAKEN Oby kapaklarına uyumludur.

Ürünler, vakumlu/kapalı ambalajında tarafınıza ulaştırılır. Kapalı ambalajı açılmış ürünler, sağlık kuralları gereği asla iade alınmaz ve değiştirilmez.

 

   Özellikler   :

·        OBY  kapağa özel uyumlu, Silikon Emzik.

·        BPA, ftalat, kurşun ve diğer hiçbir zararlı madde içermez.

·        Tat ve Koku değişimine asla olanak vermez.

·        Gıda ile temasa uygundur

·        Geri dönüşüm özelliği ile tamamen çevreci.

 

   Uygunluk   :

Sadece Oby kapaklar ile uyumludur.

 

   Temizlik Ve Bakım    :

·        Silikon Emzik buzlukta saklanmaya, donmaya uygun değildir…!!!

·        Silikon Emzik mikrodalgada kullanılmaya uygun değildir...!!!

·        Silikon Emzik doğrudan ateşe tutmayın, kaynatmayın, sterilize etmeyin  ve kimyasal işlemlerde kullanmayın…!!!

·        Silikon Emzik bulaşık makinesi üst tepside yıkanmaya uygundur. Ancak daha sağlıklı ve uzun kullanım için çelik termosu ve kapağını elde yıkamanızı öneririz.

Bulaşık makinesinin sürekli kullanımı, ürünün bozulmasına neden olabilir. Malzemelerin en iyi şekilde korunması için, ılık suda seyreltilmiş sabunla yıkamanızı öneririz.

·        Silikon Emzik ilk kullanımdan önce ve her kullanımdan sonra çizilmeye olanak vermeyecek sıvı deterjanla iç dış sabunlayarak yıkayıp çok iyi durulamanızı öneririz.

·        Kapağın, kapak kısmının ve silikon emziğin, ağız kısmında yemek vs artığı kalmamasından emin olunacak bir temizlik yapılması, bakteriyel oluşumun önüne geçilmesi için önemli olduğunu göz önüne alarak şişenizi her kullanımdan sonra detaylı bir şekilde yıkayıp, durulamak çok önemlidir.

 

 

Tüm LAKEN ürünleri orijinal olup üretim hatalarına karşı yetkili distribütör garantisi altındadır. 

 

Etiketler
Laken, Laken OBY, Laken OBY Kapak, Laken OBY Kapak Silikon, Laken OBY Kapak Silikon Emzik, Laken OBY Kapak Silikon Emzik -, Laken OBY Kapak Silikon Emzik - Şeffaf, Laken OBY Kapak Silikon Emzik - Şeffaf LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak Silikon Emzik - LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak Silikon Emzik Şeffaf, Laken OBY Kapak Silikon Emzik Şeffaf LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak Silikon Emzik LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak Silikon -, Laken OBY Kapak Silikon - Şeffaf, Laken OBY Kapak Silikon - Şeffaf LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak Silikon - LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak Silikon Şeffaf, Laken OBY Kapak Silikon Şeffaf LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak Silikon LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak Emzik, Laken OBY Kapak Emzik -, Laken OBY Kapak Emzik - Şeffaf, Laken OBY Kapak Emzik - Şeffaf LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak Emzik - LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak Emzik Şeffaf, Laken OBY Kapak Emzik Şeffaf LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak Emzik LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak -, Laken OBY Kapak - Şeffaf, Laken OBY Kapak - Şeffaf LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak - LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak Şeffaf, Laken OBY Kapak Şeffaf LKRPXOBY1, Laken OBY Kapak LKRPXOBY1, Laken OBY Silikon, Laken OBY Silikon Emzik, Laken OBY Silikon Emzik -, Laken OBY Silikon Emzik - Şeffaf, Laken OBY Silikon Emzik - Şeffaf LKRPXOBY1, Laken OBY Silikon Emzik - LKRPXOBY1, Laken OBY Silikon Emzik Şeffaf, Laken OBY Silikon Emzik Şeffaf LKRPXOBY1, Laken OBY Silikon Emzik LKRPXOBY1, Laken OBY Silikon -, Laken OBY Silikon - Şeffaf, Laken OBY Silikon - Şeffaf LKRPXOBY1, Laken OBY Silikon - LKRPXOBY1, Laken OBY Silikon Şeffaf, Laken OBY Silikon Şeffaf LKRPXOBY1, Laken OBY Silikon LKRPXOBY1,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR