• FranchiseKosullari

   
   
  •           ADRENISING

  ( ADRENALİN ile FRANCHISING )

  Outdoor spor malzemelerinin lider ismi Adrenalin, girişimcilere karlı, güvenilir ve dinamik yatırım imkanı sunuyor.

  Bölgenizde Adrenalin mağazası açarak yararlanacağınız avantajlar :

  Hazır Müşteri

  Franchise Alan, Outdoor sektörünün lider ismi Adrenalin'in ülke çapında profesyonel - amatör sporcular ve doğa severlerden oluşan geniş müşteri kitlesine hizmet verme imkana sahip olur. Resmi kurum ihalelerine katılabilir, toplu satışlar ve Outdoor aktiviteleri için tırmanış duvarı ve sair hizmetlerin Bölgesel temsilcisi olur.

  Deneyimli ve Lider Markanın Ortağı Olmak

  Her sektörün takip ettiği bir lider vardır. Adrenalin yatırımcısı lider ve sektöre yön veren markanın taşıyıcı olmanın güvenini ve prestijini de satınalırlar.

  Güvenilir Yatırım

  Tek başınıza bir marka yaratmak ve tutundurmak deneyim ister, daha uzun zaman alır ve yüksek maliyetlidir. Başarı garantisi yoktur. Tanıtım gücünüz ve konularında uzman geniş bir kadronuz da yoksa rakiplerle başa çıkmak kolay değildir. Sektör lideri Adrenalin'in deneyimleri, kanıtlanmış başarısı ve uzman kadrosu yatırımınızı güvence altına alır.

  Adil Paylaşım

  Adrenalin franchise alanın haklarını koruyan bir Anlaşma önerir. Anlaşmanın tarafları sisteme yaptıkları katkılar oranında hak ve kazanç sahibi olurlar.

  Bölge Koruma

  Adrenalin, yatırım yaptığınız ve Anlaşma’da sınırları belirlenmiş bölge’de hiçbir kişi ve mağazaya ürün ve know-how desteği vermeyeceğini garanti eder.

  Eğitim

  İlk eğitim önemlidir; sektöre aşina olsanız bile Adrenalin’i başarıya ulaştıran satış ve işletme tekniklerini bilmek başarıyı yaklaştırır. Sürekli eğitimlerle her yeni ürün ve yöntem ile ilgili bilgilendirilirsiniz.

  Denetim

  Franchise sisteminde yapıcı ve hata düzeltici nitelikte yapılan denetimler sistemin ve işletmecinin başarı sigortasıdır. Adrenalin’de düzenli olarak açık ve gizli denetim denetim sistemi işlemektedir.

  El Kitabı

  Adrenalin’in tecrübelerini ve işletme tekniklerini içeren, eğitim sonrasında da her an işletmecinin referans bilgi olarak başvuracağı 3 ayrı kitap teslim edilir. Operasyon El Kitabı, Yönetici El Kitabı ve Eğitim El Kitabı.

  Merkez Desteği

  Satış, pazarlama, ihale, ek hizmetler, mali işler gibi birçok konuda uzman personel Merkez’de istihdam edilir ve sözkonusu ekip Franchise Alan’a destek vermek için çalışır.

  Reklam ve Tanıtım

  Adrenalin sektörün en güçlü, etkin ve doğru mecralara reklam yapan markasıdır. Toplu tanıtımın yanısıra bölgesel tanıtımlar için de kaynak ayırır. Basın iletişimini profesyonel bir kadroyla yürütür. Franchise Alan’ın tek başına yaratamayacağı gücü ve geri dönüşü sağlar.

  Tedarik Esnekliği

  Adrenalin tek markaya mahkum bir zincir olmadığından, müşteri beğenileri ve ihtiyaçlarındaki değişimlere hızlı tepki verir, en hızlı satılacak ve kar sağlayacak markalarla çalışır. Marka çeşitliliği ile tek tedarikçiyle çalışma risklerini ortadan kaldırır. Her kategoriden müşteriye uygun ürünleri en uygun koşullarla tedarik eder.

   

  Adrenalin Shop

  Tüm Outdoor Sporların malzeme, ekipman, tekstil ve ayakkabılarından oluşan geniş bir yelpazede hizmet verir. Mağazalar 80 – 400 m2 arasında, ana arterlere yakındır. 60 binden fazla üründen bölgesel olarak en uygun stok seçilir, sürekli sevkiyatla stok maliyetlerinin yatırımcıyı zorlamasının önüne geçilir.

  Adrenalin Mall

  Alışveriş Merkezleri’nde hizmet veren, ürünlerin AVM’nin bulunduğu bölgeye göre belirlendiği mağazalardır. Farklı büyüklüklere göre ürün çeşitliliği arttırılır.

  Adrenalin Express

  Ürünlerin bölgenin özelliğine bağlı olarak daha spesifik yelpazede sunulduğu, 20 – 40 m2 arası mağazalardır. Yer seçiminde yaya trafiği gibi özellikler daha önemlidir

  3 konsept için ayrıntılı yatırım bilgileri, başvuru formunun değerlendirilmesinden sonra yapılacak görüşmede iletilecektir.

  Yatırımcıya fikir vermesi açısından Adrenalin franchise yatırımı ile ilgili aralık aşağıda verilmektedir. Verilen bedeller mağazanın büyüklüğüne ve bulunduğu bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

  Bedellere Franchise giriş ücreti ve işletme yatırımı dahildir. Ürün stok düzeyine göre belirlenecek tutarda ayrıca teminat alınacaktır .

   
   


  Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.