• Neden Adrenalin?

  Türkiye`nin en tecrübeli ve bilgili kadrosundan Türkiye`nin en kapsamlı Doğa Sporları Eğitim Programları.

  Eğitim bölümümüzün hedefi katılımcıları aldıkları eğitim kapsamında doğada güvenli olarak aktivite yapabilecek bilgi ve tecrübe düzeyine getirmek ve bunu disiplinli ve programlı ama bir o kadar da eğlenceli bir ortamda gerçekleştirebilmektir.

  Programlarımızı tamamlayan kişiler, bir sonraki aşama olarak, aynı düzeyde aktiviteleri bizlerle veya kendi başlarına yapabilirler ya da daha ileri bir programa devam edebilirler.

  Adrenalin, satış bölümünde olduğu gibi eğitim bölümü programlarında da koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bizler için müşteri memnuniyeti klasikleşmiş iki kelimenin ötesinde bir kavramdır. Müşterilerimizin memnuniyetini arttırabilmek için sürekli bilinçli bir çaba gösteririz. Adrenalin`de temel amaç müşteriyi memnun edebilmektir.

  Bizlerin inancı tüketicilere sağladığımız ürün ve hizmetlerin, onlara maliyetinden daha fazla fayda sağlıyor olmasıdır. Bu inancımız doğrultusunda dağcılık ve kaya tırmanışı programlarında uyguladığımız   % 100 Tatmin garantimiz doğa sporları eğitimlerindeki en kapsamlı garantidir.

  Tatmin garantisi

  Programımızdaki her eğitim programının %100 arkasındayız ve size maliyetinden daha fazla fayda sağlayacağına eminiz. Fakat bununla yetinmiyoruz ve size dağcılık ve kaya tırmanışı programlarında tüm teorik ders ve pratik uygulamalara katıldıktan sonra paranızın karşılığını alamadığınızı düşünüyorsanız ödediğiniz ücretin tamamını iade ediyoruz.  Her mağaza müşterimizle olduğu gibi eğitim bölümü katılımcılarımızla da ilişkilerimiz ticari profesyonellik içeren bir arkadaşlıktır. Eğitim programları dışında da sizin doğa sporlarında arzu ettiğiniz şeyleri yapabilmeniz ya da istediğiniz düzeye gelebilmeniz için elimizden geleni yaparız. Programların bitiminden sonra paylaşımımızın devam etmesi için katılımcıların otomatik olarak üye olduğu

  "dağ keçisi" (dağcılık) ve "rockvack" (kaya tırmanışı)

  e-posta listeleri, ilgili konuların konuşulduğu ve yeni aktivitelerin planlandığı bir toplanma platformudur.  Doğa sporlarında teorik bilgi ve pratik uygulama ayrılmaz bir ikili olduğundan tüm pratik uygulamalarımız sadece aktiviteler olarak değil size teorik bilgiyi de eş zamanlı olarak verecek şekilde düzenlenmiştir.  Tüm eğitim programlarımızda eğitmenlerimiz hem konularında hem de eğitmenlik ve doğada liderlik konusunda uzman kişilerdir.  Eğitmenlerimiz,

  doğa sporlarında psikoloji konusunda teorik eğitimlerini

  pratikle birleştirmişlerdir. Eğitmenleri konuyla ilgili uzman danışmanlık alan tek firma Adrenalin`dir.  Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.